Bambu Meşale

Bambu meşale toptan ve perakende satışı. Tüm illere toptan satışlarımız mevcuttur. Bambu meşale satışlarımızda toptan satışlarımız en az bir koli şeklinde olmaktadır.
Bambu meşaleler 100’er adetli olmak üzere kolilenmiş şekilde size teslim edilir. Tüm alımlarınızda nakliye ücreti size aittir. Bambu meşale siparişleriniz kargo ya da sipariş büyüklüğüne göre anlaşmalı ambar firmaları tarafından sevk edilir. Merkezi bölgeler hariç kargo ile gönderilen bambu meşaleler 2-3 iş günü içerisinde teslim edilir. Mobil ve uzak bölgelerde ise haftada bir kez teslimat yapılır.
Bambu meşalelerde bir koli, bambu meşale boyuna göre (60-90-120)60-90 desi arasında değişmektedir.

Bambu meşale fiyatları, boy, malzeme ve işçilik sebebi ile farklılık göstermektedir. Ayrıca üretim esnasında kullanılan materyaller de ürün fiyatında belirleyici rol oynamaktadır.

Bambu meşale fiyatları aşağıdaki gibidir, belirtilen fiyatlar en az 100 adet alım için geçerlidir. 100 adetten fazla alımlar için iletişime geçebilirsiniz.
60 cm bambu meşale : 5,90 TL
90 cm bambu meşale: 6,50 TL
120 cm bambu meşale: 6,90 TL
150 cm bambu meşale: 14,50 TL

Bambu meşalelerin yakılması için kullanılan, parlayıcı olmayan ve kokusuz yakıtlardır. Farklı renklerde imal edilmektedir. 1 litrelik pet şişeler içerisinde yer alan bambu meşale yakıtı kokusuz ve dumansızdır.
Bambu meşale yakıt litre fiyatı 16,00 TL şeklindedir. Meşale yakıtı satışımız toptandır.
1 litre bambu meşale yakıtı ile, 60 cm olan meşalelerin haznesi göz önüne alınarak 10 adet doldurulabilir. Doldurulan meşale yakıtı sayesinde, bambu meşale hava koşullarına göre 1,5 -2 saat aralığında yanmaktadır.
Bambu meşale yakıtı doldururken mini huniler kullanılabilir. Meşalenin ağız kısmı vidalı sistem olduğu için kapağı çıkarılarak yakıt dolumu yapılabilir.
Bambu meşale yakıtı doldurduktan sonra fitilin meşale yakıtını emmesini beklemeniz gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder